Sporta

VKS Limburg

Heren

De thuisploeg neemt contact op met de bezoekers om een datum af te spreken.
De contactgegevens staan in de ploegenlijst, te downloaden in de rubriek documenten.

IdThuisploegBezoekersRes.

Eerste ronde te spelen voor 10-10-2021

H1 Volley 91 (H4A) Revoc Kozen (H4B) 1 - 3 detailsemail
H2 VC Neptunus Riemst (H4B) VC Avanti Leopoldsburg C (H4A) 1 - 3 detailsemail

Tweede ronde te spelen voor 14-11-2021

H3 Jeval Alken Heren (H4B) De Vedetten (H3B) 3 - 2 detailsemail
H4 KWB Eisden (H4B) Wara Bieren (H4B) 0 - 3 detailsemail
H5 VCK Bolderberg heren (H3B) VC Avanti Leopoldsburg B (H3A) 1 - 3 detailsemail
H6 Revoc Kozen (H4B) Volop (H3A) 1 - 3 detailsemail
H7 HVC Helchteren heren (H3A) JVK Munsterbilzen (H3B) 3 - 1 detailsemail
H8 KWB Wijchmaal (H3A) RV Berkenbos heren (H3B) 2 - 3 detailsemail
H9 VP Boxberg (H3B) Ellikom Heren B (H3A) 0 - 3 detailsemail
H10 Helios Zonhoven B (H3B) Rovoc (H3A) 3 - 0 detailsemail
H11 VTS 2 (H3A) Herk-de-Stad (H3B) 0 - 3 detailsemail
H12 VC Avanti Leopoldsburg C (H4A) Stalvoc Gouden Bastards (H3B) 0 - 3 detailsemail

16de finales te spelen voor 26-12-2021

H13 De Vegers (H2A) Fit Ham Heren (H2B) 1 - 3 detailsemail
H14 Bierpunt Diepenbeek (H2A) VC Tops A (H1) 1 - 3 detailsemail
H15 Jeval Alken Heren (H4B) Jolly Jumpers Heren (H2A) 2 - 3 detailsemail
H16 VTS 1 (H2B) VC Avanti Leopoldsburg A (H1) 1 - 3 detailsemail
H17 VC Heusden '82 heren (H2B) Wara Bieren (H4B) 2 - 3 detailsemail
H18 Provo A (H2B) VC Pelt A (H1) 0 - 3 detailsemail
H19 Ellikom Heren A (H2B) Hoevoc (H1) 0 - 3 detailsemail
H20 VC Avanti Leopoldsburg B (H3A) VTI Hasselt (H1) 0 - 3 detailsemail
H21 Donk Diplomats (H2B) Ellikom Heren B (H3A) 3 - 2 detailsemail
H22 Stalvoc Gouden Bastards (H3B) Helios Zonhoven B (H3B) 3 - 1 detailsemail
H23 Schovoc Beverst Heren (H2A) Herk-de-Stad (H3B) 2 - 3 detailsemail
H24 RV Berkenbos heren (H3B) KWB Spalbeek (H1) 0 - 3 detailsemail
H25 AVC Alt-Hoeselt Heren (H2A) Helios Zonhoven A (H1) 0 - 3 detailsemail
H26 VVA Kermt (H2A) HVC Helchteren heren (H3A) 0 - 3 detailsemail
H27 VC De Kampioenen (H2A) Lovoc Lommel (H1) 2 - 3 detailsemail
H28 Volop (H3A) VC Tops B (H2A) 3 - 0 detailsemail

Achtste finales te spelen voor 30-01-2022

H29 Volop (H3A) VC Tops A (H1) 0 - 3 detailsemail
H30 Wara Bieren (H4B) HVC Helchteren heren (H3A) 1 - 3 detailsemail
H31 Donk Diplomats (H2B) VC Avanti Leopoldsburg A (H1) 0 - 3 detailsemail
H32 Lovoc Lommel (H1) KWB Spalbeek (H1) 3 - 1 detailsemail
H33 Helios Zonhoven A (H1) Jolly Jumpers Heren (H2A) 3 - 0 detailsemail
H34 Herk-de-Stad (H3B) Stalvoc Gouden Bastards (H3B) 3 - 2 detailsemail
H35 Fit Ham Heren (H2B) Hoevoc (H1) 0 - 3 detailsemail
H36 VC Pelt A (H1) VTI Hasselt (H1) 0 - 3 detailsemail

Kwartfinales te spelen voor 06-03-2022

H37 Hoevoc (H1) VTI Hasselt (H1) 3 - 0 detailsemail
H38 HVC Helchteren heren (H3A) Herk-de-Stad (H3B) 0 - 3 detailsemail
H39 VC Avanti Leopoldsburg A (H1) VC Tops A (H1) 2 - 3 detailsemail
H40 Helios Zonhoven A (H1) Lovoc Lommel (H1) 3 - 0 detailsemail

Halve finales te spelen voor 10-04-2022

H41 Herk-de-Stad (H3B) Hoevoc (H1) 0 - 3 detailsemail
H42 VC Tops A (H1) Helios Zonhoven A (H1) 0 - 3 detailsemail

Finale te spelen op 24-04-2022

H43 Helios Zonhoven A (H1) Hoevoc (H1) 3 - 0 detailsemail