Sporta

VKS Limburg

Dames

De thuisploeg neemt contact op met de bezoekers om een datum af te spreken.
De contactgegevens staan in de ploegenlijst, te downloaden in de rubriek documenten.

IdThuisploegBezoekersRes.

Eerste ronde te spelen voor 10-10-2021

D1 As Volley Gold Ladies (D5C) Padavoc (D5B) 0 - 3 detailsemail
D2 Stalvoc Fit&Fun (D5B) 't Kliekske (D5C) 3 - 0 detailsemail
D3 Roveka Stevoort (D5A) Desem Dames B (D4A) 0 - 3 detailsemail
D4 Mavo recreatie (D4C) Elle-voc (D4A) 3 - 0 detailsemail
D5 Desem Dames A (D4C) Davost 2 (D5A) 3 - 0 detailsemail
D6 Vleuvoc Schaffen (D4A) Tongerlo VC dames C (D3B) 0 - 3 detailsemail
D7 Livoc (D4B) Schovoc Beverst Dames B (D3D) 0 - 3 detailsemail
D8 Olympia Leopoldsburg B (D5B) Jeval Alken B Dames (D5A) 2 - 3 detailsemail
D9 Regina Mundi (D4C) Volley Vrulley dames (D4B) 3 - 0 detailsemail
D10 DoVro's (D4A) Davost 3 (D4A) 2 - 3 detailsemail
D11 RV Berkenbos dames (D4A) Kuvoc Kuringen (D3A) 0 - 3 detailsemail
D12 Davost 4 (D5A) Amai (D4B) 3 - 0 detailsemail
D13 Bierpunt Diepenbeek dames (D4C) Davoz 99 (D3C) 2 - 3 detailsemail
D14 Juventus dames (D5A) Tesvoc Dames B (D4A) 1 - 3 detailsemail

Tweede ronde te spelen voor 14-11-2021

D15 Avc Alt Hoeselt Dames (D3D) Rekre Hades dames B (D3A) 3 - 1 detailsemail
D16 Mavo recreatie (D4C) Mia's (D3B) 3 - 0 detailsemail
D17 VC Gellik B (D3D) Bavoc Berkenbos dames (D3C) 3 - 1 detailsemail
D18 't Klubke (D3C) Padavoc (D5B) 3 - 0 detailsemail
D19 Avoc Achel Dames A (D3B) Olympia Leopoldsburg A (D3A) 3 - 0 detailsemail
D20 Tesvoc Dames A (D3A) Volleypelt (D2B) 0 - 3 detailsemail
D21 Stalvoc Fit&Fun (D5B) Desem Dames A (D4C) 0 - 3 detailsemail
D22 Squadra Azzurra (D3B) Dievoc Diepenbeek B (D3D) 3 - 0 detailsemail
D23 Sparvoc AA (D3D) Wara Wijven (D2B) 1 - 3 detailsemail
D24 Schovoc Beverst Dames B (D3D) Kivola Riemst (D2A) 0 - 3 detailsemail
D25 Dievoc Diepenbeek A (D3C) Desem Dames B (D4A) 3 - 0 detailsemail
D26 VC Balimi (D3D) HVC Helchteren A dames (D3C) 0 - 3 detailsemail
D27 Fit Ham Dames (D3A) Schovoc Beverst Dames C (D3C) 0 - 3 detailsemail
D28 Jeval Alken B Dames (D5A) Kuvoc Kuringen (D3A) 0 - 3 detailsemail
D29 VC Zutendaal (D3D) Lovoc Lommel Dames (D2B) 0 - 3 detailsemail
D30 Davost 3 (D4A) Plan2win (D2A) 0 - 3 detailsemail
D31 VC Hamet (D4B) Smash Stevoort (D2A) 0 - 3 detailsemail
D32 Davost 1 (D2A) Govoc dames (D2B) 2 - 3 detailsemail
D33 Davoz 99 (D3C) Tesvoc Dames B (D4A) 3 - 1 detailsemail
D34 VC Sonuwe (D2A) Bepavoc Dames (D2A) 1 - 3 detailsemail
D35 Tongerlo VC dames C (D3B) Axor Bocholt (D2B) 1 - 3 detailsemail
D36 Tongerlo VC dames B (D2B) Regina Mundi (D4C) 3 - 1 detailsemail
D37 Rekre Hades dames A (D3A) Tongerlo VC dames A (D2B) 0 - 3 detailsemail
D38 Davost 4 (D5A) Ellikom Dames (D2B) 0 - 3 detailsemail

16de finales te spelen voor 26-12-2021

D39 Mavo recreatie (D4C) Avoc Achel Dames A (D3B) 3 - 0 detailsemail
D40 Desem Dames A (D4C) Mooi en meedogenloos (D1) 0 - 3 detailsemail
D41 Axor Bocholt (D2B) Schovoc Beverst Dames C (D3C) 0 - 3 detailsemail
D42 Avc Alt Hoeselt Dames (D3D) Wara Wijven (D2B) 1 - 3 detailsemail
D43 Plan2win (D2A) VTO dames recreatie (D1) 0 - 3 detailsemail
D44 Dievoc Diepenbeek A (D3C) VC Gellik B (D3D) 3 - 0 detailsemail
D45 't Klubke (D3C) VC Gellik A (D1) 0 - 3 detailsemail
D46 Kuvoc Kuringen (D3A) Volleypelt (D2B) 3 - 1 detailsemail
D47 Bepavoc Dames (D2A) Tongerlo VC dames B (D2B) 3 - 2 detailsemail
D48 Govoc dames (D2B) Gisteren waren we beter (D1) 2 - 3 detailsemail
D49 Kivola Riemst (D2A) Jeval Alken A Dames (D1) 0 - 3 detailsemail
D50 Squadra Azzurra (D3B) Davoz 99 (D3C) 0 - 3 detailsemail
D51 Ellikom Dames (D2B) Schovoc Beverst Dames A (D1) 0 - 3 detailsemail
D52 HVC Helchteren A dames (D3C) Lovoc Lommel Dames (D2B) 1 - 3 detailsemail
D53 Smash Stevoort (D2A) Wu-Vem (D1) 0 - 3 detailsemail
D54 Tongerlo VC dames A (D2B) VC Touche (D1) 0 - 3 detailsemail

Achtste finales te spelen voor 30-01-2022

D55 Dievoc Diepenbeek A (D3C) Kuvoc Kuringen (D3A) 1 - 3 detailsemail
D56 VC Gellik A (D1) Bepavoc Dames (D2A) 3 - 0 detailsemail
D57 Wara Wijven (D2B) Wu-Vem (D1) 1 - 3 detailsemail
D58 VTO dames recreatie (D1) Mooi en meedogenloos (D1) 2 - 3 detailsemail
D59 Jeval Alken A Dames (D1) Gisteren waren we beter (D1) 0 - 3 detailsemail
D60 Davoz 99 (D3C) Schovoc Beverst Dames C (D3C) 0 - 3 detailsemail
D61 Schovoc Beverst Dames A (D1) Lovoc Lommel Dames (D2B) 3 - 0 detailsemail
D62 VC Touche (D1) Mavo recreatie (D4C) 3 - 1 detailsemail

Kwartfinales te spelen voor 06-03-2022

D63 Wu-Vem (D1) VC Touche (D1) 3 - 0 detailsemail
D64 Gisteren waren we beter (D1) Mooi en meedogenloos (D1) 0 - 3 detailsemail
D65 VC Gellik A (D1) Kuvoc Kuringen (D3A) 3 - 0 detailsemail
D66 Schovoc Beverst Dames C (D3C) Schovoc Beverst Dames A (D1) 3 - 1 detailsemail

Halve finales te spelen voor 10-04-2022

D67 Wu-Vem (D1) Mooi en meedogenloos (D1) 3 - 1 detailsemail
D68 VC Gellik A (D1) Schovoc Beverst Dames C (D3C) 3 - 0 detailsemail

Finale te spelen op 24-04-2022

D69 Wu-Vem (D1) VC Gellik A (D1) 3 - 1 detailsemail