Sporta

VKS Limburg

Dames

De thuisploeg neemt contact op met de bezoekers om een datum af te spreken.
De contactgegevens staan in de ploegenlijst, te downloaden in de rubriek documenten.

IdThuisploegBezoekersRes.

Eerste ronde te spelen voor 08-10-2017

D1 Schovoc Beverst Dames D (D5C) VC Gellik B (D4C) 1 - 3 detailsemail
D2 Gisteren waren we beter (D5A) Juventus dames (D5C) 3 - 0 detailsemail
D3 Stalvoc Fleurop (D5A) Desem Dames B (D5C) 0 - 3 detailsemail
D4 Tesvoc Dames B (D5A) Schovoc Beverst Dames C (D5C) 3 - 0 detailsemail
D5 Vleuvoc Schaffen (D5A) Axor Bocholt B (D4B) 1 - 3 detailsemail
D6 Padavoc (D5A) Livoc B (D4B) 0 - 3 detailsemail
D7 Wara Wijven (D4C) Govoc dames B (D4B) 3 - 1 detailsemail
D8 Olympia Leopoldsburg (D4B) Plan2win (D4C) 0 - 3 detailsemail
D9 He-voc Dames (D4B) Regina Mundi (D4C) 0 - 3 detailsemail
D10 Desem Dames A (D4C) Volley Vrulley dames (D4B) 3 - 1 detailsemail
D11 JVK Munsterbilzen dames (D4C) Stalvoc Fit&Fun (D4A) 3 - 0 detailsemail
D12 't Kliekske (D4C) DoVro's (D4A) 1 - 3 detailsemail
D13 Kuvoc Kuringen (D4A) Bavoc Berkenbos dames (D3A) 3 - 0 detailsemail
D14 Proda (D4A) Davoz 99 (D3A) 3 - 2 detailsemail
D15 Rekre Hades dames B (D4A) 't Klubke (D3C) 2 - 3 detailsemail
D16 RV Berkenbos dames (D4A) Tongerlo VC dames D (D3B) 0 - 3 detailsemail
D17 Smash Genk (D3C) Amai (D3B) 3 - 0 detailsemail
D18 Dievoc Diepenbeek (D3A) VC Balimi (D3C) 3 - 0 detailsemail
D19 Govoc dames A (D3B) VC Hamet (D3B) 3 - 0 detailsemail
D20 Jeval Alken B Dames (D3A) Noliko Maaseik (D3C) 1 - 3 detailsemail

Tweede ronde te spelen voor 12-11-2017

D21 VC Gellik B (D4C) Regina Mundi (D4C) 3 - 0 detailsemail
D22 Gisteren waren we beter (D5A) Sparvoc XX (D3C) 3 - 2 detailsemail
D23 Desem Dames B (D5C) MVC Maasmechelen (D3C) 0 - 3 detailsemail
D24 Schovoc Beverst Dames B (D3C) Axor Bocholt B (D4B) 3 - 0 detailsemail
D25 Lovoc Lommel Dames (D3B) Mia's (D3B) 3 - 0 detailsemail
D26 Tesvoc Dames B (D5A) Kivola Riemst (D3C) 0 - 3 detailsemail
D27 Livoc B (D4B) Wara Wijven (D4C) 0 - 3 detailsemail
D28 Plan2win (D4C) De Oude Belgen (D3B) 3 - 0 detailsemail
D29 DoVro's (D4A) Livoc A (D3B) 1 - 3 detailsemail
D30 Desem Dames A (D4C) Elle-voc (D3A) 3 - 0 detailsemail
D31 Davost A (D3A) JVK Munsterbilzen dames (D4C) 3 - 0 detailsemail
D32 Noliko Maaseik (D3C) Tongerlo VC dames B (D2A) 0 - 3 detailsemail
D33 Tesvoc Dames A (D3A) Bepavoc Dames (D2A) 0 - 3 detailsemail
D34 Kuvoc Kuringen (D4A) Tongerlo VC dames C (D2B) 2 - 3 detailsemail
D35 Proda (D4A) 't Klubke (D3C) 0 - 3 detailsemail
D36 Axor Bocholt A (D2B) HVC Helchteren A dames (D2B) 1 - 3 detailsemail
D37 Tongerlo VC dames D (D3B) Rekre Hades dames A (D2A) 0 - 3 detailsemail
D38 Smash Genk (D3C) Dievoc Diepenbeek (D3A) 2 - 3 detailsemail
D39 Mooi en meedogenloos (D2A) Tongerlo VC dames A (D2B) 3 - 0 detailsemail
D40 Govoc dames A (D3B) Ellikom Dames (D2B) 3 - 0 detailsemail

16de finales te spelen voor 24-12-2017

D41 Uvoc Uikhoven Dames (D2B) VCK Bolderberg dames (D1) 2 - 3 detailsemail
D42 Wara Wijven (D4C) HVC Helchteren A dames (D2B) 1 - 3 detailsemail
D43 Livoc A (D3B) Tongerlo VC dames C (D2B) 2 - 3 detailsemail
D44 't Klubke (D3C) VC Gellik A (D2A) 3 - 1 detailsemail
D45 Desem Dames A (D4C) Rekre Hades dames A (D2A) 0 - 3 detailsemail
D46 Davost A (D3A) Mooi en meedogenloos (D2A) 2 - 3 detailsemail
D47 Lovoc Lommel Dames (D3B) VC Heusden (D1) 2 - 3 detailsemail
D48 Plan2win (D4C) VC Touche (D1) 1 - 3 detailsemail
D49 VC Gellik B (D4C) Dievoc Diepenbeek (D3A) 3 - 2 detailsemail
D50 Avc Alt Hoeselt Dames (D2A) Recreavo (D2B) 3 - 1 detailsemail
D51 Bepavoc Dames (D2A) SVC Tongeren (D1) 3 - 2 detailsemail
D52 Kivola Riemst (D3C) Jeval Alken A Dames (D1) 3 - 2 detailsemail
D53 Schovoc Beverst Dames B (D3C) Jaraco As (D1) 0 - 3 detailsemail
D54 MVC Maasmechelen (D3C) Schovoc Beverst Dames A (D1) 0 - 3 detailsemail
D55 Gisteren waren we beter (D5A) Wu-Vem (D1) 1 - 3 detailsemail
D56 Tongerlo VC dames B (D2A) Govoc dames A (D3B) 0 - 3 detailsemail

Achtste finales te spelen voor 21-01-2018

D57 VCK Bolderberg dames (D1) Govoc dames A (D3B) 3 - 1 detailsemail
D58 Tongerlo VC dames C (D2B) Schovoc Beverst Dames A (D1) 1 - 3 detailsemail
D59 't Klubke (D3C) Avc Alt Hoeselt Dames (D2A) 3 - 0 detailsemail
D60 Mooi en meedogenloos (D2A) Bepavoc Dames (D2A) 3 - 0 detailsemail
D61 Jaraco As (D1) VC Heusden (D1) 3 - 0 detailsemail
D62 Rekre Hades dames A (D2A) VC Gellik B (D4C) 3 - 0 detailsemail
D63 VC Touche (D1) Kivola Riemst (D3C) 1 - 3 detailsemail
D64 HVC Helchteren A dames (D2B) Wu-Vem (D1) 0 - 3 detailsemail

Kwartfinales te spelen voor 18-02-2018

D65 VCK Bolderberg dames (D1) Rekre Hades dames A (D2A) 3 - 1 detailsemail
D66 't Klubke (D3C) Mooi en meedogenloos (D2A) 0 - 3 detailsemail
D67 Kivola Riemst (D3C) Wu-Vem (D1) 0 - 3 detailsemail
D68 Schovoc Beverst Dames A (D1) Jaraco As (D1) 0 - 3 detailsemail

Halve finales te spelen voor 18-03-2018

D69 VCK Bolderberg dames (D1) Wu-Vem (D1) - detailsemail
D70 Mooi en meedogenloos (D2A) Jaraco As (D1) - detailsemail

Finale te spelen op 01-04-2018

D71 Winnaar D69 Winnaar D70 details

Heren

De thuisploeg neemt contact op met de bezoekers om een datum af te spreken.
De contactgegevens staan in de ploegenlijst, te downloaden in de rubriek documenten.

IdThuisploegBezoekersRes.

Eerste ronde te spelen voor 08-10-2017

H1 VCL Riemst Heren (H4B) Jeval Alken Heren (H4C) 3 - 2 detailsemail
H2 VC Avanti Leopoldsburg C (H4A) Revoc Kozen (H4C) 0 - 3 detailsemail
H3 VT Bombers (H4B) RV Berkenbos heren (H4C) 2 - 3 detailsemail
H4 HVC Helchteren heren (H4A) Volley 91 (H4B) 3 - 0 detailsemail

Tweede ronde te spelen voor 12-11-2017

H5 VCK Bolderberg heren (H3A) VC Avanti Leopoldsburg B (H4A) 3 - 0 detailsemail
H6 De Vedetten (H4C) Rivoc (H4B) 1 - 3 detailsemail
H7 Tesvoc (H4C) Wara Genk (H4B) 1 - 3 detailsemail
H8 VCL Riemst Heren (H4B) Sparvoc Z (H4B) 0 - 3 detailsemail
H9 Revoc Kozen (H4C) KWB Wijchmaal B (H4A) 2 - 3 detailsemail
H10 Wara Bret (H4B) VTS (H3B) 0 - 3 detailsemail
H11 RV Berkenbos heren (H4C) JVK Munsterbilzen heren (H4B) 3 - 0 detailsemail
H12 HVC Helchteren heren (H4A) KWB Eisden (H4B) 3 - 0 detailsemail
H13 Volop (H3B) Fit Ham Heren (H3A) 1 - 3 detailsemail
H14 Uvoc Uikhoven Heren (H3B) VC Den Alver (H3A) 3 - 0 detailsemail
H15 VP Boxberg (H3B) Ellikom Heren (H3B) 0 - 3 detailsemail
H16 Stalvoc Oud Goud (H3A) VC Tops B (H3B) 3 - 2 detailsemail

16de finales te spelen voor 24-12-2017

H17 KWB Wijchmaal A (H4A) Helios Zonhoven (H3A) 0 - 3 detailsemail
H18 VC Heusden '82 heren (H3A) VCK Bolderberg heren (H3A) 3 - 0 detailsemail
H19 ACHMIJ07 (H3A) Rivoc (H4B) 1 - 3 detailsemail
H20 Wara Genk (H4B) Schovoc Beverst Heren A (H1) 1 - 3 detailsemail
H21 Sparvoc Z (H4B) VC Tops A (H1) 0 - 3 detailsemail
H22 KWB Wijchmaal B (H4A) Lovoc Lommel (H1) 1 - 3 detailsemail
H23 VTS (H3B) VC Avanti Leopoldsburg A (H2) 3 - 0 detailsemail
H24 RV Berkenbos heren (H4C) AVC Alt-Hoeselt Heren (H1) 0 - 3 detailsemail
H25 HVC Helchteren heren (H4A) Donk Diplomats (H1) 0 - 3 detailsemail
H26 Fit Ham Heren (H3A) VC Overpelt A (H2) 3 - 2 detailsemail
H27 Uvoc Uikhoven Heren (H3B) Hoevoc (H1) 0 - 3 detailsemail
H28 Ellikom Heren (H3B) Tongerlo VC heren (H1) 1 - 3 detailsemail
H29 Stalvoc Oud Goud (H3A) Dozie's Lummen (H2) 0 - 3 detailsemail
H30 Schovoc Beverst Heren B (H1) VVA Kermt (H2) 3 - 0 detailsemail
H31 KWB Spalbeek (H1) Berringe Bastards (H2) 3 - 0 detailsemail
H32 Jolly Jumpers Heren (H2) MVC Biersel (H1) 2 - 3 detailsemail

Achtste finales te spelen voor 21-01-2018

H33 Helios Zonhoven (H3A) Rivoc (H4B) 3 - 0 detailsemail
H34 VC Heusden '82 heren (H3A) Schovoc Beverst Heren A (H1) 1 - 3 detailsemail
H35 Schovoc Beverst Heren B (H1) MVC Biersel (H1) 3 - 0 detailsemail
H36 KWB Spalbeek (H1) VC Tops A (H1) 3 - 2 detailsemail
H37 Dozie's Lummen (H2) Tongerlo VC heren (H1) 0 - 3 detailsemail
H38 Lovoc Lommel (H1) AVC Alt-Hoeselt Heren (H1) 1 - 3 detailsemail
H39 Hoevoc (H1) Fit Ham Heren (H3A) 3 - 0 detailsemail
H40 VTS (H3B) Donk Diplomats (H1) 3 - 1 detailsemail

Kwartfinales te spelen voor 18-02-2018

H41 Helios Zonhoven (H3A) KWB Spalbeek (H1) 3 - 2 detailsemail
H42 Schovoc Beverst Heren B (H1) Hoevoc (H1) 1 - 3 detailsemail
H43 VTS (H3B) AVC Alt-Hoeselt Heren (H1) 0 - 3 detailsemail
H44 Tongerlo VC heren (H1) Schovoc Beverst Heren A (H1) 0 - 3 detailsemail

Halve finales te spelen voor 18-03-2018

H45 Helios Zonhoven (H3A) AVC Alt-Hoeselt Heren (H1) - detailsemail
H46 Schovoc Beverst Heren A (H1) Hoevoc (H1) - detailsemail

Finale te spelen op 01-04-2018

H47 Winnaar H46 Winnaar H45 details